Wręczenie nagród WSZYSTKIM laureatom 19 FSMD oraz uroczysty wernisaż wystawy, odbędzie się 13 czerwca 2019 r. godz. 10.00

w Galerii „Stowarzyszenia Kamienica 56” przy ul.  Sienkiewicza 61 A (wejście od Pasażu Schillera, na wprost bramy, I p.)

Lista laureatów przeglądu plastycznego

 19 FSMD 

Laureatami I miejsca  w  Przeglądzie Twórczości Plastycznej

XIX Festiwalu Sztuki Małego Dziecka  „ŚWI(a)T” zostali:

 

Oliwia Jukowska 8 lat

Szkoła Podstawowa nr 5, Konstantynów Łódzki

Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak

Monika Witek 8 lat

Szkoła Podstawowa nr 5, Konstantynów Łódzki

Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak

Zuzanna Gil  6 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Jurowcach

Opiekun artystyczny: Milena Sobolewska, Elżbieta Sieńko

Maria Helena Fiediukiewicz 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Mariusz Głębocki 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Zuzanna Dorota Jasiukiewicz 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Nikola Kowalska 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augustaw Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Anna Matel 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augustaw Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Bartosz Radziszewski 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Maja Drużyc 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 144,  Łódź

Opiekun artystyczny: Małgorzata Andruszkiewicz, Malwina Małecka

Tomasz Masiulaniec 3 lata

Przedszkole Miejskie nr 77, Łódź

Opiekun artystyczny: Edyta Cholewińska, Ilona Leska - Bednarek

Hanna Świątek 6 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Adrianna Gorzkiewicz 8 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Witold Łukasik 9 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Oliwia Skupin 9 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Iga Klein 6 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Adam Łukasik 7 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Julia Cegiełka 8 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Liliana Marciniak  5 lat

Przedszkole Miejskie nr 236

Opiekun artystyczny: Elżbieta Grzelak

Maksym Tymchenko  6 lat

Przedszkole Miejskie nr 236

Opiekun artystyczny: Elżbieta Grzelak

Marcelina Kołacz 3 lata

Przedszkole Miejskie nr 143, Łódź

Opiekun artystyczny: Małgorzata Laskowska

Roksana Orlińska 3 lata

Przedszkole Miejskie nr 143, Łódź

Opiekun artystyczny: Małgorzata Laskowska

Zosia Sztęborowska 3 lata

Przedszkole Miejskie nr 143, Łódź

Opiekun artystyczny: Małgorzata Laskowska

Julia Sicińska 4 lata

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Monika Sicińska, Anna Wrocławska

Wojciech Osówniak 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Joanna Różniata, Maria Gibała

Olek Siciński 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Joanna Różniata, Maria Gibała

Michał Arkuszyński 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Małgorzata Wrońszczyk, Anna Wrocławska

Jan Kopera 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Małgorzata Wrońszczyk, Anna Wrocławska

Ania Kostrzewa 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Małgorzata Góral, Bożena Florczak

Sandra Łuczak 7 lat

Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź

Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska

Oliwia Ozeg 7 lat

Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź

Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska

Oliwia Jabłońska  4 lata

Przedszkole Miejskie nr 55

Opiekun artystyczny: Bożena Kurzyńska

Wiktoria Antkowska 5lat

Przedszkole Miejskie nr 55, Łódź

Opiekun artystyczny: Angelika Sałaj

Tymon Ociepka 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 55, Łódź

Opiekun artystyczny: Monika Darmosz

Katarzyna Zawisza 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 221, Łódź

Opiekun artystyczny: Lidia Adamus

Aleksandra Gomulak 7 lat

Szkoła Podstawowa nr 153, Łódź

Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska

Natalia Seliga 7 lat

Przedszkole Miejskie nr 97, Łódź

Opiekun: Dorota Woźniak, Magdalena Mankiewicz

 

Narine Arutyunyan

Przedszkole Miejskie  nr 97

Opiekun: Dorota Woźniak, Magdalena Mankiewicz

Siya Bhojwani  8lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Marika Lityńska 8 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Anna Kubiak 8 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Weronika Szlachcińska 9 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Gabriela Jaroszyk 8 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Igor Walak 7 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Wiktor Gajdziński 7 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Maja Myszczyszyn 7 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Amelia Deleska 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Ewa Błaszczyk

Maja Kalisz 5 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Barbara Jagła

Krzysztof Królikowski 5 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Aneta Baraniak

Jaśmina Zapart 4 lata

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Barbara Jagła

Kornelia Janas

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Barbara Jagła

Zuzanna Chmielewska

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Barbara Jagła

Stanisław Bajer 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Agnieszka Wodzińska

Mikołaj Lachowski 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Agnieszka Wodzińska

 

Laureatami wyróżnienia specjalnego w  Przeglądzie Twórczości Plastycznej

XIX Festiwalu Sztuki Małego Dziecka  „ŚWI(a)T” zostali:

 

Hanna Grabowska 8 lat

Szkoła Podstawowa nr 5, Konstantynów Łódzki

Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak

Maja Olszewska 9 lat

Szkoła Podstawowa nr 5, Konstantynów Łódzki

Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak

Wiktoria Choińska 9 lat

Szkoła Podstawowa nr 5, Konstantynów Łódzki

Zuzanna Bućko 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Jurowcach

Opiekun artystyczny: Milena Sobolewska, Elżbieta Sieńko

Joanna Borkowska 6 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Jurowcach

Opiekun artystyczny: Milena Sobolewska, Elżbieta Sieńko

Marcel Ozon 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Jurowcach

Opiekun artystyczny: Milena Sobolewska, Elżbieta Sieńko

Szymon Popko 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Jurowcach

Opiekun artystyczny: Milena Sobolewska, Elżbieta Sieńko

Damian Kulikowski 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie

Szkoła Filialna w Jurowcach

Opiekun artystyczny: Milena Sobolewska, Elżbieta Sieńko

Szymon Sochoń 7 lat

Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augustaw Wasilkowie

Szkoła Filialna w Sochoniach

Opiekun artystyczny: Bogumiła Sobieszuk, Katarzyna Wiśniewska

Oskar Kubiak 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 144 , Łódź

Opiekun artystyczny: Sylwia Milczarek, Marlena Machnik

Krzysztof Chojnacki 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 77, Łódź

Opiekun artystyczny: Edyta Cholewińska, Ilona Leska – Bednarek

Aleksandra Rado 9 lat

Dziecięca Akademia Sztuki Pałac Młodzieży, Bydgoszcz

Opiekun artystyczny: Romana Krakowska, Zofia Zaczek

Daniel Wąsik 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 236

Opiekun artystyczny: Elżbieta Grzelak

Jan Łyś 4 lata

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Anna Krzeszewska, Bożena Florczak

Nikola Lewandowska 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Małgorzata Wrońszczyk, Anna Wrocławska

Rafał Krzeszewski 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Małgorzata Góral, Bożena Florczak

Wiktoria Ryłek 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

Opiekun artystyczny: Małgorzata Góral, Bożena Florczak

Iga Maciejewska 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 13, Łódź

Opiekun artystyczny: Marta Śliwińska

Kalinka Indelak 5 lat

Przedszkole Miejskie nr 55 Łódź

Opiekun artystyczny: Maria Owczarek

Karolina Orzechowska 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 55, Łódź

Opiekun artystyczny: Magdalena Niedzielska

Urszula Strelcow 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 55, Łódź

Opiekun artystyczny: Magdalena Niedzielska

Natalia Stanowska 6 lat

Przedszkole Miejskie nr 55, Łódź

Opiekun artystyczny: Monika Darmosz

Martyna  Królikowska 6 lat

Gminne Przedszkole w Rogowie

Opiekun artystyczny: Patrycja Czajkowska

Gabriela Kniczek 7 lat           

Przedszkole Miejskie nr 97, Łódź

Opiekun: Dorota Woźniak, Magdalena Mankiewicz

Hanna Modro 8 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Maciej Ławicki 7 lat

Szkoła Podstawowa SO „Twoja Szkoła” Łódź

Opiekun: Ineza Fudali

Klaudyna Kępińska 6 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Ewa Błaszczyk

Stefania Sieradzka  6 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny:  Ewa Błaszczyk

Maja Nowak 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Ewa Błaszczyk

Sara Żyra 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Agnieszka Wodzińska

Gabriel Dudkowski 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Gabriela Nowak

Natalia Wlazło 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Gabriela Nowak

Anna Januszewska 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Gabriela Nowak

Gabriela Kembłowska 7 lat

Przedszkole Miejskie Nr 114  Integracyjne

Opiekun artystyczny: Agnieszka Wodzińska

Relacja z otwarcia wystawy

w 2014r.

Steglińska Natalia 9 lat
Marciniak Zuzanna 10 lat
Kołucki Jaś 6 lat
Chrószcz Natalia 5 lat
Przyziółkowska Laura 5 lat
Poneta Nikola 6 lat
Szymańska Julia 7 lat
Piekarska Amelia 5 lat
Widlicka Joanna
Garczarek Inez 5 lat
Marczuk Julia 8 lat
Mańko Justyna 10 lat
Chojnacka Alicja 7 lat
Łabuda Ola 6 lat
Brendzel Anna 7 lat
Woźniak Kacper 5 lat
Zalewska Marysia 6 lat
Borne Mikołaj 7 lat
Prisha Soni 7 lat
Kokoszkiewicz Martyna 7 lat
Kuciński Paweł 5 lat
Hordzyński Mateusz 4 lata
Lusa Ola 4 lata

LAUREACI konkursu plastycznego XV FSMD:

Aleksandra Szypnicka Miejskie Przedszkole nr 3 w Głownie Opiekun artystyczny: Anna Wrocławska, Maria Gibała
Klara Olszycka 6 lat Przedszkole Miejskie nr 114 Łódź Opiekun artystyczny: Ewa Puchalska
Paulina Jarczyńska Przedszkole Miejskie nr 214 Łódź Opiekun artystyczny: Katarzyna Brodecka, Ewa Krakowiak. 
Wiktoria Gajos 7 lat Pracownia Plastyczna Kameleon Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Dominika Nowak Pracownia Plastyczna Kameleon Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Sandra Berger 10 lat Pracownia Plastyczna Kameleon Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Marika Szalkiewicz 7 lat Szkoła Podstawowa nr 120 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Ciesielska
Karol Kulik 7 lat Szkoła Podstawowa nr 120 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Ciesielska
Olga Nowak 6 lat Przedszkole Miejskie nr 33 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Romanowska, Aldona Ziętala
Amelia Figura 5 lat Ognisko Pracy Pozaszk. “Przygoda” Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Urszula Grabarczyk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 172 Łódź Opiekun artystyczny: Marzena Bartosik
Michał Gawroński Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddział Integr. Łódź Opiekun artystyczny: Aneta Misiak-Taras
Lena Urynowicz 9 lat Koło plast. przy SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Justyna Dworak 9 lat Koło plast. przy SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Tymoteusz Sionko 9 lat Koło plast. przy SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Marta Zieleźny 7 lat Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka
Amellia Horba 9 lat Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka
Maja Kaczor 9 lat Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka
Kinga Kitlas 9 lat Klasa III SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Zuzanna Szulc 7 lat Przedszkole Miejskie nr 112 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Hyla
Hubert Laskowiak 7 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Eryk Mikołajczyk 6 lat Przedszkole Miejskie nr 137 Łódź Opiekun artystyczny: Ewa Głogowska
Kinga Kowalska 7 lat SP nr 11 im. M. Basisty Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Julia Gorzak 5 lat Przedszkole Miejskie nr 206 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
Ewa Leja 7 lat Szkoła Podstawowa nr 91 Łódź Opiekun artystyczny: Barbara Kassassir
Lea Trauth 5 lat Opiekun artystyczny: Katarzyna Florczak Magdalena Sadowska
Emilia Błaszkiewicz 9 lat Klasa III SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Maria Jóchnowicz 3 lata Przedszkole Miejskie nr 206 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
Ida Olszewska 7 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Opiekun artystyczny: Anna Szenknecht
Lena Kaczmarek 6 lat PM nr 33 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Romanowska, Aldona Ziętala
Igor Blacha 7 lat SP nr 11 im. M. Basisty Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Hanna Kulpa 7 lat SP nr 11 im. M. Basisty Rybnik Opiekun artystyczny:Katarzyna Michalik - Kiszka
Zofia Ziebura 5 lat Ognisko Pracy Pozaszk. “Przygoda” Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Mariola Pacałowska 6 lat Przedszkole Miejskie nr 112 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Hyla
Maja Bohdanowicz 4 lata Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Julia Pieniążek 4 lata Przedszkole Miejskie nr 28, Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Zuzanna Rygielska 4 lata PM nr 28 Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Lena Stokowska 4 lata Przedszkole Miejskie nr 192 Opiekun artystyczny: Katarzyna Płóciennik
Igor Ochrymiuk 8 lat Klasa II SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Maciej Kolesiński 9 lat Klasa III SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Gabriela Rogowska 8 lat Klasa II SP w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko, Bogumiła Sobieszuk
Konstancja Bośko 9 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań Opiekun artystyczny: Beata Żyto
Aleksandra Burdka 5 lat Opiekun artystyczny: Katarzyna Florczak, Magdalena Sadowska
Agata Koasatka 6 lat Przedszkole Miejskie nr 206 w Łodzi Opiekun artystyczny: Marta Janiszewska
Marta Bychowska Szkoła Podstawowa nr 14 Włocławek Opiekun artystyczny: Magdalena Rosol
Lena Baraniecka 5 lat Przedszkole Miejskie nr 143 Opiekun artystyczny: Elżbieta Zarzycka
Jakub Popczyk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Aleksandra Chrzanowska 9 lat Klasa III SP nr 16 im. Tony Halika, Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Karolina Mironowicz 9 lat Klasa III SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Jakub Naumik 6 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Amelia Wojtowicz 7 lat Szkoła Podstawowa nr 153, Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska
Justyna Banasiak 10 lat Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska
Anna Marcinkowska 7 lat Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska
Paweł Ćwiąkała 7 lat SP nr 6 Jastrzębie Zdrój woj.śląskie Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
Laura Oliwia Dąbrowska Klasa III SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Karol Kolesiński 5 lat Klasa „0” SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko, Bogumiła Sobieszuk
Paweł Fiediukiewicz 5 lat Klasa „0” SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko, Bogumiła Sobieszuk
Julia Lewandowska 4 lata PM nr 33 Opiekun artystyczny: Monika Znyk-Mikołajczyk, Małgorzata Tokarczyk
Adam Kowalski Zespół Szkolno - Gimnazjalny Kodrąb Opiekun artystyczny: Bogumiła Jędrzejczyk
Wiktoria Kijo 7 lat Zespół Szkół w Rogowie Opiekun artystyczny: Agnieszka Kaźmierczak
Tomasz Misiński SP nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi Łódź Opiekun artystyczny: Aneta Misiak-Taras
Wiktoria Boczkowska 8 lat SP nr 5 Konstantynów Łódzki Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak
Klaudia Szubik 5 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Opiekun artystyczny: Anna Szenknecht
Mikołaj Mikołajewski 6 lat Szkoła Baletowa Łódź Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
Aleksander Bylewski 3 lata CZP nr 1 Łódź Opiekun artystyczny: Joanna Ferska-Rzepka, Dorota Mikołajewska
Aleksander Kuciński 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Głowno Opiekun artystyczny: Anna Wrocławska, Maria Gibała
Nikola Rubaszewska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3, Głowno Opiekun artystyczny: Bożena Florczak
Cezary Holdenmajer 9 lat SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Joanna Sągolewska
Natalia Selmowicz 9 lat SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Joanna Sągolewska
Małgorzata Blacharska 9 lat SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Joanna Sągolewska
Karina Łącka 4 lata Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Anna Smolarz 7 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Opiekun artystyczny: Anna Szenknecht
Daria Mekin 4 lata Strefa WZW Wolnych z Wyboru Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Inga Radomska 4 lata Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół “Przygoda” Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Alicja Zbiorczyk 6 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Mikołaj Walot Szkoła Podstawowa nr 9 w ZSI Skierniewice Opiekun artystyczny: Ewa Tartanus
Kinga Babiarska 7 lat Zespół Szkół w Rogowie Opiekun artystyczny: Maria Kranik
Marysia Darmaszek Szkoła Podstawowa nr 5 Konstantynów Łódzki Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak
Dominika Linczewska Szkoła Podstawowa nr 5 Konstantynów Łódzki Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak
Zuzia Skwierczyńska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3 w Głownie Opiekun artystyczny: Bożena Florczak

KONTAKT: BIURO ORGANIZACYJNE TEL 608 431 080/ pm206lodz@interia.pl / tel/fax (42) 672 70 89 

O

R

D

O

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Przyziółkowska Laura 5 lat