Decyzją organizatorów i autorek XX FSMD Łódź wszyscy, których prace zostały nadesłane, zostają laureatami Przeglądu Twórczości Plastycznej XX Festiwalu Sztuki Małego Dziecka p.t. "Łódź". O formie wystawy i sposobie przekazania nagród i gratulacji poinformujemy w grudniu, teraz jest czas na sprawdzenie poprawności swoich danych i tytułów, aby umieścić w wydawnictwie festiwalowym. 

 

O  rozstrzygnięciu pozostałych konkursów i Przeglądów XX FSMD poinformujemy w najbliższych dniach"

Projekt XX Festiwal Sztuki Małego Dziecka p.t. Łódź jest "dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust.1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych".

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi

Lista laureatów przeglądu plastycznego 20 FSMD 

Żak Lena, lat 8

Willa w łódzkim skansenie

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Zielińska Michalina, lat 9

 Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Zawalska Julianna, lat 9

Kolorowy świat Łodzi

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Zajkiewicz Jan, lat 5

Łódź siedząca inaczej

Przedszkole Miejskie nr 58 w ZPM nr1 w Łodzi

Wypych Jakub, lat 9

Perła przeznaczenia

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Worach Franciszek, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Wiśniewska Alicja, lat 7

Dopływając do Łodzi

Szkoła Filialna w Jurowcach

Wilk Zosia, lat 8

 Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Wierzbicka Alicja, lat 7

Miś Uszatek płynie łodzią

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Wiercioch Stanisław, lat 9

Podniebny rejs

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Wałach Zosia, lat 7

Uśmiechnięta łódź

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Waberski Maks, lat 8

Festiwal świateł w Łodzi

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Śliwiński Vincent, lat 7

 Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Szymańska Wiktoria, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 220 w Łodzi

Szlachta Zofia, lat 7

Miś na tropie Łodzi

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Szlachcińska Aniela, lat 9

Moja książka o Łodzi

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Szefer Tatiana, lat 8

Łódź fabrykancka

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Szalast Nina, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Sych Zofia, lat 4

Łódź – moja łódka

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Stępień Helenka, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Stępień Hanna, lat 5

Łódź w krainie marzeń

Przedszkole Miejskie nr 223 w ZPM nr1 w Łodzi

Sokołowski Dominik, lat 7

Wichrowa łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Smolec Antonina, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Rybnik Damian, lat 8

Kocham Łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Pyka Oliwia, lat 10

Przygoda

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Popko Szymon, lat 9

Łódź na morzu

Szkoła Filialna w Jurowcach

Pogorzelski Ignacy, lat 8

Tonąca łódź

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Piechnik Adam, lat 6

Statek na tle zachodzącego słońca

Gminne Przedszkole  w  Rogowie

Pawłowicz Anna, lat 4

LEGO statek

Miejskie Przedszkole nr 1 w Głownie

Pabianek Nadia, lat 9

Magiczna łódź

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Ozon Marcel, lat 9

Łódź rybacka

Szkoła Filialna w Jurowcach

Ormaniec Gabrysia, lat 9

Filiżanka

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Olejnik Tymoteusz, lat 6

Spacer po Łodzi

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Olejnik Seweryn, lat 7

Na morzu

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Olejnik Natalia, lat 8

Kropka

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Olejnik Mikołaj, lat 5

Łódź – moja łódka

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Okraska Jakub, lat 9

Statek

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Nowakowski Borys, lat 8

Stara i nowa Łódź

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Nowakowska Zuzanna, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Niemiec Jakub, lat 6

Jaka ładna jest Łódź !

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Moks Mia, lat 9

Moje miasto nocą

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Modrzejewski Jan, lat 8

Łódź bajkowa

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Miller Wiktoria, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Mikołajewski Emil, lat 4,5

Łódź ratunkowa

Przedszkole Miejskie nr 28  w Łodzi

Mąkolski Piotr, lat 9

Rejs w dżunglę

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Mądra Zuzanna, lat 9

Kolorowe Miasto Łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Markwant Jan, lat 5

Rudzka Góra – łódzka góra

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Marat Szymon, lat 9

Szabla zagłady

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Mankiewicz Stanisław, lat 6

Żaglówka

Gminne Przedszkole w Rogowie

Mamiński Jan, lat 9

Łódź fioletowa

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Magdziarz Lena, lat 9

Wyprawa nad kolorowe morze

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

 

Łuczak Nadia, lat 8

Nowa Łódź

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Lityńska Marika, lat 9

Łódź – bajkowe miasto

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Kuźnicka Wiktoria, lat 9

Łódź w łodzi

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Kulikowski Damian, lat 9

Moja Łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Kubicki Miłosz, lat 5

Kolorowa Łódź

Przedszkole Miejskie nr 223 w ZPM nr1 w Łodzi

Kubiak Anna, lat 9

Nasza słodka Łodź

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Kruszewski Szymon, lat 8

Łódź piracka

Szkoła Filialna w Jurowcach

Kraśkiewicz Liliana, lat 6

Moja kochana Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Krajewski Ignacy, lat 9

Łódź w butelce

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Konończuk Piotr, lat 8

Płynąca łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Kobus Karolina, lat 10

Baśniowa łódź

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Kędzierska Zofia, lat 4

Moja łódka

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Kaszuba Agata, lat 9

Rodzinna łódź

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Kamiński Przemysław, lat 9

Latający Łodziokręt

Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach

Jedlecka Justyna, lat 4

Spacerkiem po Piotrkowskiej

Przedszkole Miejskie nr 146 w Łodzi

Janus Helena, lat 9

Tęczowa łódź

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Janowicz Adam, lat 7

Wyścig żaglówek

Gminne Przedszkole w Rogowie

Jakubczak Julia, lat 8

Tropikalna łódź

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Herian Adam, lat 4

Moja łódka

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Hadrowicz Emilia, lat 4

Łódź 

Przedszkole Miejskie nr 133 2 Łodzi

Gutkowska Alicja, lat 6

Magiczne drzewo

Szkoła Podstawowa S.O. „Twoja Szkoła”

Gryżenia Franciszek, lat 7

Łódź morska

Szkoła Filialna w Jurowcach

Gołudzka Julia, lat 8

Radość

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Godlewski Stefan, lat 7

Łódź za mgłą

Szkoła Filialna w Jurowcach

Gil Zuzanna, lat 8

Miasto Łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Gabiński Filip, lat 9

Kolorowa łódź

Szkoła Filialna w Jurowcach

Forfecka Matylda, lat 3

łódka

Miejskie Przedszkole nr 1 w Głownie

Działak Gabriel, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Duk Jakub, lat 6

Płynę łódką rzeką Łódką

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Drelich Nadia, lat 8

Łódź fabrykancka – Księży Młyn

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Ćwiąkała Ewa, lat 8

Kolorowe łódki

Szkoła Podstawowa nr 6 w Jastrzębiu Zdroju

Chudzik Mateusz, lat 8

Moja Łodź

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Bukartyk Małgorzata, lat 9 

Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

Brzęczek Klara, lat 6

Łodzią przez przyjaźni świat

Przedszkole Miejskie nr 58 w ZPM nr1 w Łodzi

Błaszczyk Ewa, lat 8

z kart Łodzi

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Bartosik Kornelia, lat 6

Łódź na falach

Przedszkole Miejskie nr 223 w ZPM nr1 w Łodzi

Balcerak Lena, lat 6

Żaglówka na morzu

Gminne Przedszkole w Rogowie

Andrzejczyk Liliana, lat 8

Park Klepacza w Łodzi

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

Andrzejczak Zosia, lat 5

Moja Łódź

Przedszkole Miejskie nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Pietraszko Iga, lat 7

Łódź bajkowa

Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi

Pietraszko Pola, lat 7

Kolorowa łódź

Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi

Steglińska Natalia 9 lat

Steglińska Natalia 9 lat

Marciniak Zuzanna 10 lat

Marciniak Zuzanna 10 lat

Kołucki Jaś 6 lat

Kołucki Jaś 6 lat

Chrószcz Natalia 5 lat

Chrószcz Natalia 5 lat

Przyziółkowska Laura 5 lat

Przyziółkowska Laura 5 lat

Poneta Nikola 6 lat

Poneta Nikola 6 lat

Szymańska Julia 7 lat

Szymańska Julia 7 lat

Piekarska Amelia 5 lat

Piekarska Amelia 5 lat

Widlicka Joanna

Widlicka Joanna

Garczarek Inez 5 lat

Garczarek Inez 5 lat

Marczuk Julia 8 lat

Marczuk Julia 8 lat

Mańko Justyna 10 lat

Mańko Justyna 10 lat

Chojnacka Alicja 7 lat

Chojnacka Alicja 7 lat

Łabuda Ola 6 lat

Łabuda Ola 6 lat

Brendzel Anna 7 lat

Brendzel Anna 7 lat

Woźniak Kacper 5 lat

Woźniak Kacper 5 lat

Zalewska Marysia 6 lat

Zalewska Marysia 6 lat

Borne Mikołaj 7 lat

Borne Mikołaj 7 lat

Prisha Soni 7 lat

Prisha Soni 7 lat

Kokoszkiewicz Martyna 7 lat

Kokoszkiewicz Martyna 7 lat

Kuciński Paweł 5 lat

Kuciński Paweł 5 lat

Hordzyński Mateusz 4 lata

Hordzyński Mateusz 4 lata

Lusa Ola 4 lata

Lusa Ola 4 lata

LAUREACI konkursu plastycznego XV FSMD:

Aleksandra Szypnicka Miejskie Przedszkole nr 3 w Głownie Opiekun artystyczny: Anna Wrocławska, Maria Gibała
Klara Olszycka 6 lat Przedszkole Miejskie nr 114 Łódź Opiekun artystyczny: Ewa Puchalska
Paulina Jarczyńska Przedszkole Miejskie nr 214 Łódź Opiekun artystyczny: Katarzyna Brodecka, Ewa Krakowiak. 
Wiktoria Gajos 7 lat Pracownia Plastyczna Kameleon Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Dominika Nowak Pracownia Plastyczna Kameleon Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Sandra Berger 10 lat Pracownia Plastyczna Kameleon Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Marika Szalkiewicz 7 lat Szkoła Podstawowa nr 120 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Ciesielska
Karol Kulik 7 lat Szkoła Podstawowa nr 120 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Ciesielska
Olga Nowak 6 lat Przedszkole Miejskie nr 33 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Romanowska, Aldona Ziętala
Amelia Figura 5 lat Ognisko Pracy Pozaszk. “Przygoda” Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Urszula Grabarczyk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 172 Łódź Opiekun artystyczny: Marzena Bartosik
Michał Gawroński Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddział Integr. Łódź Opiekun artystyczny: Aneta Misiak-Taras
Lena Urynowicz 9 lat Koło plast. przy SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Justyna Dworak 9 lat Koło plast. przy SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Tymoteusz Sionko 9 lat Koło plast. przy SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Marta Zieleźny 7 lat Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka
Amellia Horba 9 lat Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka
Maja Kaczor 9 lat Pracownia Plastyczna CREATIO Rybnik Opiekun artystyczny: Aldona Kaczmarczyk – Kołucka
Kinga Kitlas 9 lat Klasa III SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Zuzanna Szulc 7 lat Przedszkole Miejskie nr 112 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Hyla
Hubert Laskowiak 7 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Eryk Mikołajczyk 6 lat Przedszkole Miejskie nr 137 Łódź Opiekun artystyczny: Ewa Głogowska
Kinga Kowalska 7 lat SP nr 11 im. M. Basisty Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Julia Gorzak 5 lat Przedszkole Miejskie nr 206 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
Ewa Leja 7 lat Szkoła Podstawowa nr 91 Łódź Opiekun artystyczny: Barbara Kassassir
Lea Trauth 5 lat Opiekun artystyczny: Katarzyna Florczak Magdalena Sadowska
Emilia Błaszkiewicz 9 lat Klasa III SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Maria Jóchnowicz 3 lata Przedszkole Miejskie nr 206 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Walas - Chełmińska
Ida Olszewska 7 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Opiekun artystyczny: Anna Szenknecht
Lena Kaczmarek 6 lat PM nr 33 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Romanowska, Aldona Ziętala
Igor Blacha 7 lat SP nr 11 im. M. Basisty Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Hanna Kulpa 7 lat SP nr 11 im. M. Basisty Rybnik Opiekun artystyczny:Katarzyna Michalik - Kiszka
Zofia Ziebura 5 lat Ognisko Pracy Pozaszk. “Przygoda” Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Mariola Pacałowska 6 lat Przedszkole Miejskie nr 112 Łódź Opiekun artystyczny: Izabela Hyla
Maja Bohdanowicz 4 lata Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Julia Pieniążek 4 lata Przedszkole Miejskie nr 28, Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Zuzanna Rygielska 4 lata PM nr 28 Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Lena Stokowska 4 lata Przedszkole Miejskie nr 192 Opiekun artystyczny: Katarzyna Płóciennik
Igor Ochrymiuk 8 lat Klasa II SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Maciej Kolesiński 9 lat Klasa III SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Gabriela Rogowska 8 lat Klasa II SP w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko, Bogumiła Sobieszuk
Konstancja Bośko 9 lat Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań Opiekun artystyczny: Beata Żyto
Aleksandra Burdka 5 lat Opiekun artystyczny: Katarzyna Florczak, Magdalena Sadowska
Agata Koasatka 6 lat Przedszkole Miejskie nr 206 w Łodzi Opiekun artystyczny: Marta Janiszewska
Marta Bychowska Szkoła Podstawowa nr 14 Włocławek Opiekun artystyczny: Magdalena Rosol
Lena Baraniecka 5 lat Przedszkole Miejskie nr 143 Opiekun artystyczny: Elżbieta Zarzycka
Jakub Popczyk 7 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Aleksandra Chrzanowska 9 lat Klasa III SP nr 16 im. Tony Halika, Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Karolina Mironowicz 9 lat Klasa III SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Bożena Dybowska
Jakub Naumik 6 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Amelia Wojtowicz 7 lat Szkoła Podstawowa nr 153, Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska
Justyna Banasiak 10 lat Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska
Anna Marcinkowska 7 lat Szkoła Podstawowa nr 153 Łódź Opiekun artystyczny: Agnieszka Piekarska
Paweł Ćwiąkała 7 lat SP nr 6 Jastrzębie Zdrój woj.śląskie Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
Laura Oliwia Dąbrowska Klasa III SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko
Karol Kolesiński 5 lat Klasa „0” SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko, Bogumiła Sobieszuk
Paweł Fiediukiewicz 5 lat Klasa „0” SP im. Króla Zygmunta w Wasilkowie Opiekun artystyczny: Milena Momotko, Bogumiła Sobieszuk
Julia Lewandowska 4 lata PM nr 33 Opiekun artystyczny: Monika Znyk-Mikołajczyk, Małgorzata Tokarczyk
Adam Kowalski Zespół Szkolno - Gimnazjalny Kodrąb Opiekun artystyczny: Bogumiła Jędrzejczyk
Wiktoria Kijo 7 lat Zespół Szkół w Rogowie Opiekun artystyczny: Agnieszka Kaźmierczak
Tomasz Misiński SP nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi Łódź Opiekun artystyczny: Aneta Misiak-Taras
Wiktoria Boczkowska 8 lat SP nr 5 Konstantynów Łódzki Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak
Klaudia Szubik 5 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Opiekun artystyczny: Anna Szenknecht
Mikołaj Mikołajewski 6 lat Szkoła Baletowa Łódź Opiekun artystyczny: Dorota Mikołajewska
Aleksander Bylewski 3 lata CZP nr 1 Łódź Opiekun artystyczny: Joanna Ferska-Rzepka, Dorota Mikołajewska
Aleksander Kuciński 5 lat Miejskie Przedszkole nr 3 Głowno Opiekun artystyczny: Anna Wrocławska, Maria Gibała
Nikola Rubaszewska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3, Głowno Opiekun artystyczny: Bożena Florczak
Cezary Holdenmajer 9 lat SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Joanna Sągolewska
Natalia Selmowicz 9 lat SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Joanna Sągolewska
Małgorzata Blacharska 9 lat SP nr 16 im. Tony Halika Warszawa Opiekun artystyczny: Joanna Sągolewska
Karina Łącka 4 lata Przedszkole Miejskie nr 28 Łódź Opiekun artystyczny: Iwona Kosiorowska
Anna Smolarz 7 lat Pracownia Działań Twórczych Łódź Opiekun artystyczny: Anna Szenknecht
Daria Mekin 4 lata Strefa WZW Wolnych z Wyboru Rybnik Opiekun artystyczny: Danuta Sarna
Inga Radomska 4 lata Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół “Przygoda” Rybnik Opiekun artystyczny: Katarzyna Michalik - Kiszka
Alicja Zbiorczyk 6 lat Szkoła Podstawowa nr 175 Łódź Opiekun artystyczny: Sława Ciemieniewska
Mikołaj Walot Szkoła Podstawowa nr 9 w ZSI Skierniewice Opiekun artystyczny: Ewa Tartanus
Kinga Babiarska 7 lat Zespół Szkół w Rogowie Opiekun artystyczny: Maria Kranik
Marysia Darmaszek Szkoła Podstawowa nr 5 Konstantynów Łódzki Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak
Dominika Linczewska Szkoła Podstawowa nr 5 Konstantynów Łódzki Opiekun artystyczny: Joanna Szczepaniak
Zuzia Skwierczyńska 6 lat Miejskie Przedszkole nr 3 w Głownie Opiekun artystyczny: Bożena Florczak

KONTAKT: BIURO ORGANIZACYJNE TEL 608 431 080/ pm206lodz@interia.pl / tel/fax (42) 672 70 89 

O

R

D

O

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Zalewska Marysia 6 lat